UKS Orlik Mosina - Sekcja Futsalu - strona oficjalna

KS Auto Wicherek Oborniki 2:5 UKS Orlik Mosina

Stowarzyszenie Unisław Team - UKS Orlik Mosina
Ładowanie...

K.S. 1920 Mosina - Red Dragons Pniewy 2:3 (1:1)

• autor: Góral91, 2012-03-05 01:33

K.S. 1920 Mosina - Red Dragons Pniewy

Data spotkania : 1/03/2012

Miejsce spotkania : Hala sportowa MOSiR Mosina

Trener gospodarzy: Maciej Bandosz

Trener gości: Łukasz Fraitag

Wynik meczu : 2:3

Wynik do przerwy: 1:1

Bramki dla gospodarzy:

Michał Piepenborn

Mateusz Michałowski

W czwartek dokładnie pierwszego marca o godzinie 20 na boisku hali sportowej w Mosinie, spotkały się drużyny gospodarzy czyli K.S. 1920 Mosina oraz drużyna przyjezdna Red Dragons Pniewy , goście mając w pamięci pierwszy mecz tych ekip który zakończył się wysoką porażką drużyny z Mosiny, ( aż 9:2 ) , zapewne spodziewali się łatwych trzech punktów , jednak rzeczywistość okazała się dla nich nieco brutalniejsza. Drużyna Futsalowców z Mosiny podbudowana udanym wyjazdem do Łodzi , oraz wspierana atutem własnego boiska , nie miała zamiaru rezygnować z uzyskania korzystnego rezultatu .

Galeria zdjęć

k-s-1920-mosina-red-dragons-pniewy-3083593.jpg k-s-1920-mosina-red-dragons-pniewy-3083594.jpg k-s-1920-mosina-red-dragons-pniewy-3083595.jpg

Pierwsze minuty meczu przebiegały dosyć spokojnie Mosiniacy pozwolili grać piłkż drużynie z Pniew , skupiając się bardziej na defensywie , co za tym idzie ograniczając się do wyprowadzania szybkich kontr ,taka taktyka okazała się skuteczna, ponieważ po jednej z tego typ akcji , Michał Piepenborn zdecydował się na uderzenie z dystansu , trajektorie lotu piłki zmienił jeszcze jeden z zawodników z Pniew i ta wpadając koło zupełnie zdezorientowanego bramkarza dała prowadzenie ekipie z Mosiny , sensacja stała się faktem K.S. 1920 Mosina 1-0 Red Dragons Pniewy,Po tej bramce zawodnicy Mosiny znowu skupili się na defensywie a drużyna gości zaczęła coraz mocniej nacierać na bramkę Jarosława Matuszewskiego, Red Dragonsi dopięli swego, strzelając bramkę , w dość szczęśliwych okolicznościach, gdy ich zawodnikowi, pomimo asysty trzech naszych graczy, jakimś cudem udało przedrzeć się w pole karne i uderzeniem pod poprzeczkę nie dać szans naszemu golkiperowi , była to bramka stracona tuż przed przerwą a więć wynik po pierwszych 20 minutach był 1:1.

Po przerwie obraz meczu niewiele się zmienił, drużyna z Pniew była częściej w posiadaniu piłki , natomiast ekipa z Mosiny dalej skupiała się na bronieniu dostępu do swojej bramki , jednak wraz z upływem czasu gra stawała się coraz bardziej otwarta , akcje przenosiły się szybko z jednego pola karnego pod drugie , w jednej z nich kapitalnym podaniem został obsłużony Mateusz Michałowski i uderzeniem w długi róg bramki nie dał szans bramkarzowi drużyny z Pniew . Wynik ? 2:1 dla gospodarzy , którym w tym momencie pozostało skutecznie bronić swojej bramki , licząc na szybkie kontry , ponownie niestety , zawodnikom gości udało się wyrównać , tym razem po rzucie rożnym piłkę w bocznym sektorze boiska otrzymał jeden z zawodników Red Dragons i długo się nie namyślając oddał strzał , ta znalazła drogę do bramki między nogami obrońcy i bramkarza Mosińskiego zespołu . Szczęście ? Technika ? Teraz jest to nie ważne , liczy się to że wynik był 2:2 a oba zespoły miały wielką ochotę na zwycięstwo , do końca meczu pozostało nie wiele czasu więc na boisku rozgorzała prawdziwa wojna , z której , zwycięsko wyszła ekipa gości , w jednej z ostatnich akcji meczu zawodnik z Pniew minął  interweniujących obrońców Mosiny i strzałem obok  naszego bramkarza , na nasze nie szczęście , dał prowadzenie swojemu zespołowi , K.S. 1920 Mosina - Red Dragons Pniewy 2:3 , po tej akcji pozostało jeszcze parę sekund do końca spotkania , wiec trener Mosińskiego zespołu zdecydował się na grę w przewadze ,na nieszczęście gospodarzy nie przyniosła ona zamierzonych efektów i wynik nie uległ już zmianie do końca spotkania .

Po tym meczu zawodnicy z Mosiny czuli wielki niedosyt , bo pomimo dwukrotnego prowadzenia nie udało im sie dowieść nawet remisu , który byłby z pewnością bardzo satysfakcjonujący dla gospodarzy , jedno jest pewne po ostatnich dwóch meczach w wykonaniu zespołu Mosińskiego można stwierdzić że drużyna powoli zmierza we właściwym kierunku.

Poniżej znajdują się bramki z tego meczu :

Autor: Treść:pozostało znaków:

KS Auto Wicherek ObornikiUKS Orlik Mosina
KS Auto Wicherek Oborniki 2:5 UKS Orlik Mosina
2013-04-13, 15:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Brak aktywnych ankiet.